Wtorek, 6 Czerwiec
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Targowski Dwór Mazury idealne miejsce na wymarzone wesele (zdjęcia)


Tegoroczny sezon weselny zbliża się wielkimi krokami. Jednak wiele Par Młodych stoi jeszcze przed wyborem swojej wymarzonej sali weselnej. Targowski Dwór Mazury to sala, która od 4 lat specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych.


  • Data:

Znakiem rozpoznawczym sali są smaczne, tradycyjne posiłki oparte na preferencjach Państwa Młodych. Możliwość personalizacji przyjęcia pod indywidualne wytyczne jest dodatkowym atutem. Sala posiada bogaty wachlarz usług dodatkowych. Sprawia to, że wiele przedślubnych przygotowań można ustalić i załatwić w jednym miejscu, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

 

 

Wspomniane usługi to np. wiejski stół, usługa barmańska, wypożyczenie napisu LOVE, słodki stół oraz wiele innych.

 

 

Świetnym pomysłem, który można zrealizować w Targowskim Dworze Mazury jest zorganizowanie sesji zdjęciowej w trakcie wesela na dziedzińcu oraz w ogrodzie należącym do sali. Pozwala to uchwycić ten wyjątkowy moment na fotografiach i zatrzymać go już na zawsze. Istnieje także możliwość wykonania sesji na terenie obiektu już po weselu, co pozwoli wrócić do wspomnień z najpiękniejszego dnia.

 

 

Coraz częstszą praktyką są także śluby plenerowe, a okazały dziedziniec sali Targowski Dwór Mazury stwarza możliwości organizacji właśnie takiego wydarzenia.

 

 

Wszystkich zainteresowanych organizacją przyjęcia serdecznie zachęcamy do kontaktu pod adresem mazury@targowskidwor.pl w celu poznania oferty oraz wolnych terminów w tym jak i w następnych latach.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama