Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Szukają wybitnych mieszkańców od kultury i sportu. Zgłoś swojego kandydata


Tylko do 31 stycznia potrwa nabór wniosków o przyznanie nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i sportu – ogłosił miejski ratusz. Kandydatami do nagrody mogą być osoby zamieszkujące w Szczytnie, a ich kandydatury mogą zgłaszać stowarzyszenia działające w zakresie kultury i sportu oraz osoby prywatne mieszkające w Szczytnie.Nagroda przyznawana jest od 2015 roku. Wybitni sportowcy i artyści otrzymują czek na 3 tys. zł. W 2015 roku, kiedy po raz pierwszy ją wręczono, trafiła ona do Faustyny Makaruk, Zuzanny Kozak i Konrada Bukowieckiego.

W ubiegłym roku nagrody odebrali: Jolanta Pazurkiewicz (bowling), Karol Kijewski (pchnięcie kulą) oraz Maciej Bukowiecki (trener lekkiej atletyki).

 

 

Zgodnie z §5 pkt. 3 Uchwały nr IX/64/2015 Rady Miejskiej w Szczytnie z dnia 31 sierpnia 2015 r. w sprawie ustanowienia nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i sportu kandydatów do nagrody mogą zgłaszać stowarzyszenia działające w zakresie kultury i sportu oraz osoby mieszkające w Szczytnie.


Reklama

 

Kandydatami do nagrody mogą być osoby zamieszkujące w Szczytnie, które w 2022 roku uzyskały wybitne osiągnięcia w kulturze i sporcie.

 

Wnioski należy składać do 31 stycznia 2023 r.

 

Wzór wniosku dostępny jest w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Szczytnie (pokój nr 1) lub w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego (pokój nr 5).

Wniosek można też pobrać stąd <<<kliknij>>>

Reklama

 Komentarze do artykułu

Myślę i czytam

No - normalnie promocja miasta! Szukają! Mądrych, utalentowanych. To nie wiedzą?! To że jakieś inne gremia mogą zgłaszać swoich kandydatów to jedno. Ale żeby WŁADZA nie miała orientacji, gdzie dzieje się coś ekstra? Tytuł jest obraźliwy wobec obywateli miasta. No chyba że redakcja dała głupi tytuł. Oczywiście nie zostanie to zamieszczone. Bo tytuł świadczy albo o głupocie władzy, albo gazety.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama