Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Szpital w Szczytnie szuka specjalistów pediatrii i neonatologii


Szpital Powiatowy w Szczytnie szuka lekarzy. Właśnie opublikował ogłoszenie o rozpoczęciu rekrutacji na stanowisko lekarza ze specjalizacją z pediatrii lub neonatologii.- Nasza placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny i oferuje wsparcie profesjonalnego zespołu, co umożliwia świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie – można przeczytać na stronie szpitala.

 

Do obowiązków nowego lekarza będzie należało: diagnostyka i leczenie pacjentów pediatrycznych oraz noworodków, udział w dyżurach medycznych, praca w zespole multidyscyplinarnym, udział w programach edukacyjnych i szkoleniach dla personelu oraz dokumentowanie przebiegu leczenia pacjentów.


Reklama

 

Chętni lekarze swoje aplikacje mogą składać na adres e-mail: dyrektor@szpital.szczytno.pl z dopiskiem „Rekrutacja - Pediatria/Neonatologia” w tytule wiadomości. Termin składania aplikacji: do dnia 30.04.2024 r.

 

Wymagania: Wykształcenie medyczne z pełnym prawem wykonywania zawodu w Polsce, specjalizacja z pediatrii lub neonatologii, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, zaangażowanie w rozwój zawodowy i chęć do nauki.

Reklama

 

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę kontraktową, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, pracę w przyjaznym i wspierającym zespole. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!Komentarze do artykułu

Czy mieszanie chorych ze zdrowymi w szpitalu psychiatrycznym w Gnieźnie jest złe?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama