Piątek, 24 Marca
Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy -

Reklama


Reklama

Szczytno wsparło WOŚP imponująca kwotą (zdjęcia)


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczytnie zakończył się wielkim sukcesem. Mieszkańcy i wolontariusze zebrali imponującą kwotę 70 930,67 zł, która zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia.W mieście odbyły się liczne wydarzenia i koncerty, w których udział wzięli artyści, zespoły muzyczne oraz dzieci ze szkół i przedszkoli.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest nie tylko wspaniałą okazją do wsparcia potrzebujących, ale także świętem muzyki, radości i wolontariatu. W Szczytnie wolontariusze rozdawali cegiełki, sprzedawali gadżety i przeprowadzali licytacje, a wszystko to w imię dobrej sprawy. Wiele osób włączyło się również do zbiórki pieniędzy na ulicach miasta, co dodatkowo wzmocniło wspólny cel i ducha solidarności.


Reklama

 

Dzięki ofiarności mieszkańców Szczytna i wolontariuszy, 31. Finał WOŚP okazał się wielkim sukcesem. - Jesteśmy dumni z naszego miasta i jego mieszkańców, którzy pokazali, że sercem wspierają potrzebujących – mówią organizatorzy wydarzenia.

 

"Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!" - to hasło 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Do tej pory wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali 154 mln 606 tys. 764 zł" - poinformował sztab WOŚP w niedzielę po północy, podsumowując dotychczasowy przebieg akcji.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama