Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Szczytno gotowe na sportowe emocje. Cross triathlon już 28 lipca!


Już 28 lipca Szczytno stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia sportowego – Cross Triathlonu Szczytno. To doskonała okazja dla zawodowców, amatorów, a także całych rodzin, by wspólnie spędzić aktywnie czas i cieszyć się sportowymi emocjami.Cross Triathlon Szczytno oferuje różnorodne dystanse, które odpowiadają na potrzeby wszystkich uczestników. Wybierać można spośród dystansów 1/16, 1/8, 1/4 indywidualnie i w sztafetach, a także wyjątkowego Duathlonu Rodzinnego, który jest idealną opcją dla rodzin i przyjaciół chcących razem pokonać trasę. Niezależnie od wybranego dystansu, każdy znajdzie coś dla siebie i doświadczy niezapomnianych chwil.

 

Najważniejsze elementy zawodów:

 • Dystanse: Cross Triathlon 1/16 IM (237 m pływania, 11,7 km jazdy na rowerze, 2,637 km biegu)
 • Cross Triathlon 1/8 IM: 475 m pływania, 23,4 km jazdy na rowerze, 4,850 km biegu
 • Cross Triathlon 1/4 IM: 950 m pływania, 46,8 km jazdy na rowerze, 9,7 km biegu
 • Duathlon Rodzinny (Dziecko + Rodzic): 500 m biegu, 4,850 km jazdy rowerem, 500 m biegu

Program zawodów:

 • 8.30 – odprawa techniczna w strefie zmian
 • 9.00 – start dystansów Cross 1/8 oraz 1/4
 • 12.45 – odprawa techniczna w strefie zmian
 • 13.15 – start dystansu Cross 1/16
 • 13.45 – dekoracje dystansów 1/8, 1/4
 • 16.15 – odprawa Duathlonu Rodzinnego
 • 17.45 – wręczenie nagród dystans Cross 1/16 oraz Duathlon Rodzinny

 


Reklama

Malownicza trasa na Mazurach

Trasa triathlonu biegnie przez jedne z najpiękniejszych zakątków Mazur, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy, przepiękne jezioro i zielone lasy. Uroki Warmii i Mazur oraz ich wyjątkowy klimat sprawiają, że Szczytno to idealne miejsce do organizacji takiego wydarzenia. Atmosfera panująca na Mazurach, znana z gościnności i naturalnego piękna, z pewnością wpłynie pozytywnie na doznania wszystkich biorących udział.

 

Wyjątkowa atmosfera i duch wspólnoty

Cross Triathlon Szczytno to coś więcej niż tylko sportowa rywalizacja. To wydarzenie, które promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną, jednocześnie łącząc ludzi o różnych zainteresowaniach i poziomach zaawansowania. Wyjątkowa atmosfera i duch wspólnoty sprawiają, że każdy uczestnik poczuje się częścią większej całości.

 

Anna Jesień, organizatorka Cross Triathlonu Szczytno: - Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprosić uczestników na kolejną edycję naszego triathlonu. Mazury to wyjątkowe miejsce, które oferuje idealne warunki do przeprowadzenia takiego wydarzenia. Chcemy, aby każdy uczestnik, niezależnie od wieku i umiejętności, poczuł się częścią tej niesamowitej sportowej przygody. Duathlon Rodzinny to nasza propozycja, która ma na celu zachęcić całe rodziny do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu.

Reklama

 

Zapisz się już dziś!

Nie zwlekaj! Dołącz do nas 28 lipca 2024 roku w Szczytnie i przeżyj niezapomniane chwile w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Zapisy na Cross Triathlon Szczytno są otwarte tylko do 14 lipca 2024. Zapewnij sobie miejsce na starcie i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia: www.triathlonszczytno.pl.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama