Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Szczycieński mistrz leasingu, zaprasza do współpracy


Wojciech Białobrzewski, to specjalista z zakresu leasingów, dyrektor Regionalnego Oddziału Porównywarki leasingowej.PL. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom już niejeden przedsiębiorca zyskał doskonałą ofertę leasingową. Z jego usług korzystają przedsiębiorcy z różnych branż: rolnictwa, transportu, leśnej, ale też lekarze, fizjoterapeuci, właściciele firm transportowych, czy informatycznych i biurowych... - Właściwie jestem gotów do współpracy z każdą branżą – mówi pan Wojciech. - Zachęcam do kontaktu.Ile lat pracuje pan w finansach?

 

Blisko ćwierć wieku czyli ponad połowę mojego życia...

 

Sporo. Czyli można powiedzieć, że ma pan ogromne doświadczenie w tej branży.

 

To powinni oceniać klienci, ale rzeczywiście, mam spore doświadczenie, jeśli chodzi o finansowanie wszelkich przedsięwzięć związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, czy gospodarstw rolnych.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

.

 

Myślę, że spora część mieszkańców powiatu kojarzy pana raczej z bankowością niż produktami leasingowymi.

 

Rzeczywiście tak może być, bo dotychczas zajmowałem się przede wszystkim produktami kredytowymi, a przez ostatnie 12 lat głównie współpracowałem w dużym stopniu z sektorem AGRO. Co prawda, z leasingiem miałem do czynienia już ponad 10 lat temu, ale nie w takim stopniu jak to ma miejsce teraz.

 

Skąd zatem ta zmiana?

 

Zmiany są potrzebne, żeby się trochę rozwijać. Ci klienci, którzy mieli okazję ze mną współpracować, wiedzą, że angażuję się w ich pomysł - przedsięwzięcie i bardzo sobie cenię prostotę pewnych procedur. Ważny jest też czas. Jeszcze niedawno musiałem mocno konkurować z ofertami leasingowymi i przyznam, że nie było to takie łatwe. Zmiana grupy produktów jest dla mnie mniej ważna, bowiem nadal staram się profesjonalnie analizować wszystkie warunki ofert i wskazywać to, co w nich jest dobre dla klienta. Leasing to świetna forma finansowania, ale nie zastąpi w każdym przypadku kredytu – choć bardzo się stara.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 

Jest pan dyrektorem Regionalnego Oddziału Porównywarki leasingowej.PL. Czym jest właściwie porównywarka leasingowa?

 

W najprostszym ujęciu pomaga uzyskać najlepszy leasing. Jest narzędziem, które umożliwia porównanie wielu ofert leasingu, dostępnych w danej chwili na rynku. Jeśli mamy np. jakiś upatrzony samochód czy maszynę, to dzięki porównywarce możemy sprawdzić, gdzie aktualnie jest najlepsza oferta finansowania. Oczywiście, potrzeby klientów są różne, dlatego moja fachowa pomoc lub porada w konstrukcji parametrów oferty jest bardzo przydatna. Oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. Klient oszczędza dzięki temu sporo czasu i pieniędzy. Lokalny Oddział Porównywarki Leasingowej jeszcze bardziej skraca ten czas – zapytanie można złożyć przez lokalną stronę internetową, a podpisanie umowy możliwe jest w siedzibie klienta lub w naszym biurze w Szczytnie.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

.

Czy pandemia to dobry czas na inwestycje w firmach?

 

Dużo zależy od specyfiki danej branży. Stare porzekadło mówi, że inwestować powinno się w gorszym okresie, żeby jak najwięcej zyskać w czasie hossy i coś w tym jest. Zawsze jakieś cykle koniunkturalne nam towarzyszą. Być może efektem tych obaw jest większe zainteresowanie klientów sprzętem i samochodami używanymi, bo takich zapytań mam najwięcej. Ale jednocześnie leasing instalacji fotowoltaicznych nigdy nie cieszył się większym powodzeniem jak właśnie teraz. Leasing maszyn i urządzeń leśnych i rolniczych z dotacjami UE to również stała pozycja sprzedażowa.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 

Zatem jaki leasing jest obecnie najlepszy?

 

Ilu klientów, tyle odpowiedzi. Tu znowu trzeba się pochylić nad każdym przypadkiem indywidualnie. I po to jestem właśnie ja. Klienci cenią sobie ten indywidualny kontakt, bo nie muszą godzinami dyskutować z konsultantami poszczególnych firm, czy błądzić w internecie. Porównywarka współpracuje z 15 firmami leasingowymi, a oferta każdej z nich wcale nie jest taka sama – występują pewne specjalizacje. A ja staram się pomagać wybrać tę najlepszą.

 

Kto może skorzystać z pana usług?

 

Właściwie każda branża. Rolnicy, transport, zakłady usług leśnych, taksówkarze, piekarze, fizjoterapeuci, lekarze, stomatolodzy, prawnicy, lekarze weterynarii... Tu naprawdę nie ma ograniczeń. Leasing to dobre rozwiązanie na zakup maszyny, samochodu, ale też sprzętu do biura, komputerów, czy sprzętu fotograficznego. Przedsiębiorca nie musi od ręki wydawać całej kwoty na dany sprzęt, a opłaca jedynie miesięczne raty w ustalonej wygodnej wysokości.

Taki indywidualny doradca, opiekun, to naprawdę ważna rzecz, bo klienci mają mnie zawsze pod ręką. Służę im pomocą w każdej chwili.

 

 

Dziękuję za rozmowę.

 

szczytno.porownywarkaleasingowa.pl

Biuro: Szczytno, ul. Łomżyńska 18B/1 lok. 13

Tel. 532-206-954

 Komentarze do artykułu

Janusz Polowy

Korzystałem z PorownywarkiLeasingowej. 2 lata temu - teraz mam nowy leasing do zrobienia. Fajnie że jest stacjonarnie - przyjdę do biura.

ALDONA RUNO

POWODZENIA.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama