Kolejny utwór nagrał Sławomir Staszak, miejski radny, którego pasją jest muzyka. Tym razem muzycznie promuje Warmię i Mazury.
Data: Wtorek, 2021-08-10 14:02:23
Reklama
Reklama
Komentarze do artykułu
Czy ten radny zasłynął z czegokolwiek innego, niż śpiewanie swoich piosenek? Co on zrobił dla mieszkańców miasta Szczytno? Ktoś zna jego zasługi? Aaaa....niech lepiej dba o swoje zęby i często używa płynu do płukania jamy ustnej! oto jego zasługa dla samego siebie.
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
Czy ten radny zasłynął z czegokolwiek innego, niż śpiewanie swoich piosenek? Co on zrobił dla mieszkańców miasta Szczytno? Ktoś zna jego zasługi? Aaaa....niech lepiej dba o swoje zęby i często używa płynu do płukania jamy ustnej! oto jego zasługa dla samego siebie.
uszy krwawio
no fajne fajne po 13 browarach można nawet nogą potupać