Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Szczycieńscy darterzy zawalczyli w Żurominie - „bolesne” czwarte miejsce Arkadiusza Leski


W silnie obsadzonych zawodach DART w Żurominie wystartowało 48 osób. Udany turniej zakończył się niedosytem, bo bolesnym, czwartym miejscem Arkadiusza Leski.


  • Data:

Zawody rozpoczęły się od eliminacji w ośmiu grupach po sześciu zawodników. Reprezentant Szczytna zajął czwarte miejsce, dzięki czemu przeszedł do kolejnych rozgrywek.


Reklama

 

– Pierwszy leg (mecz) wygrałem, dzięki czemu przeszedłem do 1/16. Pokonując zawodnika z Płocka, trafiłem do 1/8 rozgrywek. Po przegranej 3:0 trafiłem do ćwierćfinałów, gdzie wygrałem z Radosławem Łońskim 3:1 - relacjonuj Leska.

 

W półfinale Leska spotkał się z mistrzem Żuromina Marcinem Jasińskim. Gra o każdą lotkę skończyła się dogrywką – super leg, w której pomimo dobrego początku nie udało się wygrać. W walce o trzecie miejsce Arkadiusz Leska trafił na młodego dartera, Łukasza Cichockiego. Leg zakończył się przegraną szczytnianina 2:3, po którym Arkadiusz Leska zajął czwarte miejsce.

Reklama

 

Pocieszeniem jest puchar za szybką lotkę (15) i uznanie za największe wyzerowanie w jednym podejściu – 124 ex aequo z Radkiem Łońskim.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama