Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Sygnały czytelników: Zmiana naczelnik poczty i czasu pracy. Przypadek?


Nie wiem z jakiego powodu poczta w Dźwierzutach jest teraz otwarta do godziny 20 w piątki. Wcześniej takim dniem, gdy placówka była czynna dłużej, był poniedziałek i to było super - informuje nas pani Małgorzata, która właśnie na poczcie w Dźwierzutach nadaje korespondencję do swoich klientów.– Cały poniedziałkowy dzień można było przygotowywać przesyłki, które były u klienta już następnego dnia, czy kolejnego. Nie wiem też dlaczego pracownicy poczty muszą teraz pracować dłużej tuż przed weekendem, w piątek. To dla nich przecież też nie jest wygodne.

 

Pani Małgorzata uważa – i to podkreśla - że placówka w Dźwierzutach to jeden z najlepszych oddziałów pocztowych w powiecie, a wie co mówi, bo z usług poczty korzysta każdego dnia. – Tutaj pracownicy naprawdę działają szybko i rzetelnie – mówi mieszkanka gminy Dźwierzuty. – Moja korespondencja naprawdę dociera z Dźwierzut ekspresowo. Może da się przywrócić dłuższy dyżur poczty na poniedziałek?


Reklama

 

Co było powodem zmiany funkcjonowania poczty? Zapytaliśmy o to naczelnik poczty. – Proszę w tej sprawie pytania kierować do rzecznika w Olsztynie – usłyszeliśmy jedynie. - To nie moja decyzja.

 

Czy rzeczywiście tak jest? Pozostaje przyjąć, że tak, jeśli wierzyć w przypadek, bo zmiana funkcjonowania poczty „zbiegła się” w czasie z objęciem stanowiska przez obecną panią naczelnik.

Reklama

 Komentarze do artykułu

ika

W wiekszych miastach przy kilku placowkach pocztowych przynajmniej jedna (zwykle ta najblizej dworca) jest otwarta w soboty, a moze i w niedziele. Chocby na kilka godzin i w niektore. W Szczytnie w soboty poczta jest nieczynna juz od dawna, za to wlasnie w piatki jest otwarta do poznej nocy. Juz niedziele mozna by sobie darowac, ale w te soboty, chocby w co druga moglyby by byc placowki dyzurnie czynne. Moze wtedy w piatki pracownicy mogliby wczesniej konczyc?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama