Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Święto Krajowej Administracji Skarbowej. Odznaczenia, ślubowanie i ekscytujący pokaz w Szczytnie (zdjęcia)


We wtorek, 12 września, na Placu Juranda w Szczytnie odbyły się obchody dnia Krajowej Administracji Skarbowej. Atrakcji nie brakowało. Były odznaczenia, wystawy, czy pokaz dynamicznego zatrzymania przemytników... Nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie.Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej, po której nastąpił przemarsz ulicami Szczytna na Plac Juranda przy akompaniamencie Orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Tam w trakcie głównej części uroczystości funkcjonariuszki i funkcjonariusze odebrali odznaczenia i awanse zawodowe.

 


Reklama

Dzisiejsza uroczystość była szczególnie istotna dla nowych funkcjonariuszek i funkcjonariuszy KAS, którzy złożyli uroczyste ślubowanie.

 

Organizatorzy przygotowali również atrakcje z myślą dla rodzin biorących udział w uroczystości, czekała na nich m.in. strefa zabaw "Podatki dla najmłodszych", stoisko techników kryminalistyki i wystawa zatrzymanych okazów pochodzących z gatunków zagrożonych wyginięciem.

Reklama

Atrakcją wydarzenia był pokaz dynamicznego zatrzymania przemytników w wykonaniu grupy realizacyjnej KAS.Komentarze do artykułu

do Arek

Kolego poluzuj gumę w majtach. Nawet tytułu nie przeczytałeś a komentujesz. To nie straż graniczna, to skarbówka.

Arek

Jak przeszkadza to nie trzeba oglądać. Akurat obchody w tym roku przypadły w Szczytnie. Te mundury chronia Twojego tyłka Gruppenfurer Wolf. Ciesz się, że jest mur z Białorusią a Straż graniczna nadstawia za Ciebie tyłka. Nigdy nie wiedzą kiedy dostaną kulkę w głowę od idioty że wschodu. Oni są zdolni do wszystkiego. Pooglądaj trochę różnych programów że świata. Tam nie wstydzą się defilad. Tylko u nas Polak potrafi się wyśmiewac z tego co patriotyczne. Gdzies na zachodzie za takie komentarze byś już dawno był zjechany

wolf

Taaa. Polska mundurem stoi. A na tym placu szczególnie lubią się pokazywać. I za Niemca i teraz. Jeszcze tylko defilady kominiarzy nie było.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama