Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Świąteczne zdjęcia w Lipowcu. Magiczna ścianka w Gminnej Bibliotece Publicznej zaprasza


Wraz z nadejściem grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu staje się miejscem jeszcze bardziej magicznym. Od 6 grudnia mieszkańcy Gminy Szczytno będą mieli niepowtarzalną okazję zrobić sobie świąteczne zdjęcie na tle wyjątkowej, pachnącej świętami Bożego Narodzenia ścianki. To inicjatywa pracownic biblioteki, której celem jest rozpalenie iskier świątecznej radości i stworzenie niezapomnianej atmosfery dla lokalnej społeczności.Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu nieustannie udowadnia, że czytanie to nie jedyna forma kultury, jaką może zaoferować. Tym razem z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pracownice biblioteki postanowiły wprowadzić mieszkańców Gminy Szczytno w magię tego wyjątkowego okresu. Od 6 grudnia w holu biblioteki pojawi się niezwykła ścianka, która stanie się tłem dla niezapomnianych chwil.

 

Ta magiczna konstrukcja nie tylko pięknie ozdobi przestrzeń biblioteki, ale także stworzy idealne miejsce do uwiecznienia świątecznych chwil. Pachnąca choinka, migoczące światełka i urokliwe dekoracje sprawią, że każde zdjęcie nabierze wyjątkowego charakteru. To doskonała okazja, by uwiecznić rodzinne chwile, spotkania z przyjaciółmi czy po prostu podzielić się radością z lokalną społecznością.


Reklama

 

Pracownice Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowcu przeznaczyły wiele godzin na przygotowanie tej wyjątkowej ścianki, dbając o detale i atmosferę, które sprawią, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z tej inicjatywy, poczuje magię świąt. To również doskonała okazja, by mieszkańcy Gminy Szczytno jeszcze bardziej zżyli się z lokalną biblioteką, odkrywając w niej nie tylko miejsce dla książek, ale również dla inspirujących wydarzeń społecznościowych.

 

Reklama

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowcu zaprasza wszystkich mieszkańców do korzystania z tej wyjątkowej ścianki.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama