Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Świąteczne cuda w naszym powiecie. Mikołaje Banku Spółdzielczego przynoszą magię i promocje


6 grudnia, tradycyjnie jak co roku, Mikołaje Banku Spółdzielczego w Szczytnie ruszyli w plener, aby spotkać się z ich mieszkańcami. Pomimo mrozu, ale w iście śnieżno-białej atmosferze można ich było spotkać na głównych ulicach miejscowości, w których bank ma swoje placówki.Jak przystało na św. Mikołaja rozdawali słodkie upominki i uśmiechy, dzielili się optymizmem i pogodą ducha. Przy okazji można było zrobić sobie z nimi zdjęcia, złożyć życzenia oraz porozmawiać m.in. o kampanii promocyjnej kredytu gotówkowego "Magiczne Święta".

 

Święta tuż, tuż... więc to już ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o ich organizacji. Może właśnie kredyt Banku Spółdzielczego w Szczytnie pomoże sfinansować wymarzony prezent dla ukochanej osoby, a dzięki temu Święta będą jeszcze piękniejsze?


Reklama

 

Bankowy Mikołaj jeszcze nas nie opuszcza i będzie go można spotkać wraz ze świąteczną drużyną Śnieżynką i Elfami już w najbliższą sobotę, 9 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Serdecznie zapraszamy na stoisko banku na dziedziniec ratusza w Szczytnie, aby poczuć tę niepowtarzalną moc i magię Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy.

ReklamaKomentarze do artykułu

A JA MYŚLAŁEM ŻE MIKOŁAJE PRZYNOSZĄ PREZENTY A NIE CZARY

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama