Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Survival i sztuka przetrwania na feriach zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie (zdjęcia)


Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie rozpoczęły się od niecodziennego doświadczenia. Pierwszego dnia dzieciaki uczyły się survivalu i sztuki przetrwania. Budowali samodzielnie schron przed śnieżną burzą, czy też rozpalali ogień mając przy sobie tylko krzesiwo.


  • Data:

Kulminacyjnym punktem dnia była gotowana herbatka na ognisku z igieł sosny, które uczestnicy sami zbierali. Drugiego dnia odbyły się warsztaty rękodzielnicze, podczas których nieco się wybrudziliśmy. Odlewy z form gipsowych okazały się nie lada wyzwaniem, ale cała grupa nauczyła się sztuki gipsowania.


Reklama

 

Po ciężkiej pracy przyszedł oczywiście czas na zabawę i szaleństwa przy muzyce. Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie to nie tylko odpoczynek, ale również nauka i rozwijanie swoich zdolności.

ReklamaKomentarze do artykułu

Cezik

Survivalu to doswiadcza kazdy mieszkaniec tej gminy kazdego dnia. Ceny smieci i wody z kanalizacja z kosmosu. Gmina zaniedbana pod kazdym wzgledem i ciagle odbijanie pileczki przez wlodazy, ze gminy nie stac na nic. Stac na zafundowanie pracownikom urzedu gminy wycieczek zagranicznych a nie stac na doplate do posilku dla dziecka w przedszkolu. Lokalne biznesy sie zamykaja a Wojt chwali sie sukcesem otwarcia nowej drogi biegnacej przy hotelu i prowadzacej w pole. Jaki to sukces?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama