Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Sukces uczniów z Wawroch. Podwójne srebro na Mistrzostwach Wojewódzkich


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wawrochach zdobyli dwa srebrne medale na Finałach Wojewódzkich w Siatkówce Plażowej Chłopców. To wielkie osiągnięcie dla tej niewielkiej placówki.Turniej finałowy odbył się w Gołdapi. Szkoła Podstawowa w Wawrochach, reprezentująca Gminę Szczytno, może poszczycić się wyjątkowym sukcesem. W kategorii Igrzysk Dzieci, drużyna w składzie: Kacper Serafin i Szymon Dąbkowski, a w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej: Bartosz Samsel i Jakub Dąbrowski, zdobyli srebrne medale.


Reklama

 

– To fantastyczny wynik dla naszej szkoły – podkreśla trener zespołu, Jarosław Polak. – Chłopcy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i determinacją. Jestem dumny z ich osiągnięć.

 

Droga do srebrnych medali nie była łatwa. Drużyny musiały stawić czoła wielu silnym rywalom z całego województwa. Każdy mecz wymagał maksymalnego skupienia i pełnej mobilizacji. Zawodnicy z Wawroch pokazali, że nawet mała szkoła może rywalizować na najwyższym poziomie.

Reklama

 

Ten sukces jest dowodem na to, że talent i ciężka praca mogą przynieść wspaniałe rezultaty. Trener Polak zapowiada, że drużyna będzie kontynuować treningi i przygotowania do kolejnych zawodów. Ambicje są wysokie, a doświadczenie zdobyte w Gołdapi na pewno zaprocentuje w przyszłości.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama