Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Studniówkę zakończyli śmiertelnym wypadkiem (zdjęcia)


W okolicach Dąbrów (gmina Rozogi) doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął 19-letni mężczyzna. Audi, którym jechał wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Samochód rozleciał się na części. Z potwornego wypadku niemal bez szwanku wyszła pasażerka, 19-letni kobieta. Para wracała ze studniówki.Do wypadku doszło około godziny 5 rano na trasie Dąbrowy – Myszyniec. Około dwóch kilometrów za Dąbrowami w kierunku Myszyńca samochód wypadł z drogi i potężnie uderzył w jedyne stojące na poboczu drogi. Audi rozleciało się na kilka części.

 

 

 

Na miejscu pojawili się strażacy z Ostrołęki oraz Szczytna. Na poboczu drogi stała pasażerka, a w samochodzie zakleszczony był 19-letni kierowca. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala.


Reklama

 

Ratownicy ruszyli na ratunek 19-latkowi. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu wypadku wciąż pracują śledczy pod nadzorem prokuratury.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że para mogła wracać ze studniówki, która odbywała się w Mikołajkach. 19-latek pochodzi z okolic Olecka, a pasażerka z okolic Dylewa.

Reklama

Okoliczności tej tragedia wyjaśniają śledczy.

 

Więcej w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama