Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Strażak mistrzem Europy w brazylijskim jiu-jitsu


Podczas VII Mistrzostw Europy w brazylijskim jiu-jitsu, które odbyły się w Luboniu 6 listopada 2021r., brać strażacką reprezentował sekc. Łukasz Elbruda z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie. Swój debiut zakończył zdobywając dwa złote medale w kat. Gi (w kimonach) i brązowy medal w kat. No-Gi (w ubraniach typu rash):Złoto w kat. Gi, master 1, pas purpurowy powyżej 100,5kg.

Złoto w kat. Gi, adult, pas purpurowy powyżej 100,5kg.

Brąz w kat No-Gi, adult, pas purpurowy powyżej 100,5kg.

 

Tegoroczny sezon zawodów sekc. Łukasz Elbruda rozpoczął nieco wcześniej bo już 12 czerwca 2021r., gdzie podczas I Mistrzostw Polski Służb Mundurowych, strażak zdobył trzy medale:

 

Złoto w kat. No-Gi, adult, niebieski, wszystkie stopnie zaawansowania do 97.5 kg,


Reklama

Srebro w kat. Gi, master 1, niebieski do 100.5 kg,

Brąz w kat. Gi, adult, niebieski do 100.5 kg.

 

Po Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych, sekc. Łukasz Elbruda wywalczył podczas VII Mistrzostwach Polski, srebrny medal kat. Gi, master 1, pas purpurowy powyżej 100,5kg. Mistrzostwa odbyły się 17 października 2021r. w Warszawie.

 

Sekc. Łukasz Elbruda, to 31 letni mieszkaniec Szczytna, służbę w KP PSP w Szczytnie pełni od 2017r. aktualnie na stanowisku ratownik-kierowca. Treningi brazylijskiego jiu-jitsu rozpoczął jeszcze przed przyjęciem do służby w 2015r. Od tego czasu pod okiem wielokrotnego mistrza świata i Europy Pana Jacka Szewczaka, trenuje w szczycieńskim klubie sportowym Katana.

Reklama

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na macie jak i w działaniach ratowniczo- gaśniczych.

 

 Źródło: KP PSP w SzczytnieKomentarze do artykułu

Coco

Zazdrość to zjadliwa cecha przyjacielu . ZDOBYŁ I CHWAŁA MU ZA TO I JEGO PASJĘ. Założe się że maks.30sec wystarczyło by mu żeby cię poddać jeśli już tak daleko zabrnąłeś

Radek

Ilu zawodników startowało ? Bo u Szewczaka to zawsze maksymalnie 3 w każdej kategorii wiec medal pewny ????

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama