Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Strażacy Ochotnicy: Bohaterowie lokalnych społeczności (zdjęcia)


W Gminie Szczytno trwają sprawozdawcze zebrania strażackie za rok 2022, co jest okazją do podsumowania wszelkich działań podejmowanych na rzecz lokalnej społeczności przez naszych bohaterów - strażaków ochotników. Na terenie gminy działa aż 7 jednostek OSP, w tym 3 w KSRG i 4 poza systemem.


  • Data:

W środę, 8 lutego swoje zebranie mieli ochotnicy z OSP Olszyny. Strażacy ochotnicy to ludzie, którzy bez wahania wyruszają w teren, aby pomagać innym, często narażając swoje życie.


Reklama

 

- To oni są naszymi bohaterami, którzy w każdej chwili gotowi są do udzielenia pomocy, gdy jest taka potrzeba – mówią „Tygodnikowi Szczytno” mieszkańcy Olszyn. - Już nieraz to udowodnili. Dzięki ich poświęceniu i determinacji, możemy czuć się bezpieczniej i pewniej.

 

- Serdecznie dziękujemy Druhnom i Druhom Strażakom za ich ciężką pracę i zaangażowanie – dodją włodarze gminy Szczytno. - Życzymy im, aby każdy wyjazd kończył się bezpiecznym powrotem do domu. Ich postawa i poświęcenie są dla nas wszystkich wzorem do naśladowania.

Reklama

 

 

Na ternie gminy Szczytno 7 jednostek OSP, 3 w KSRG są to: OSP Lipowiec, OSP Olszyny i OSP Szymany oraz 4 poza systemem: OSP Gawrzyjalka, OSP Płozy, OSP Romany i OSP Trelkowo.

 

Więcej danych statystycznych (między innymi liczba wyjazdów, liczba jednostek) na temat OSP działających w naszym powiecie w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama