Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Stefan Ochman wystartował z kampanią. Chce Szczytna, że OCH!


Pierwszy kandydat na burmistrza Szczytna oficjalnie zainaugurował swoją kampanię wyborczą. To 39-letni Stefan Ochman. W poniedziałek, 12 lutego przy ulicy Kościuszki w Szczytnie odbyła się specjalna konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej, z której startuje Ochman.


Poparcia udzieli mu między innymi posłowie KO Jacek Protas (wiceminister w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej), Janusz Cichoń, czy senator Ewa Kaliszuk. Materiał wideo z konferencji prasowej można zobaczyć na profilu Facebook „Tygodnika Szczytno”. Kandydat na burmistrza zapowiedział między innymi... więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Zwykly obywatel

Och to porażka koledzy z własnego ogródka usilnie go promują i wspierają ale dajcie się zwieść tym obietnicom niech zrobi porządek na swoim podwórku.

Każde jedno drugiemu z wizerunku odbiera podaniem tej ręki, jeśli jest coś jeszcze do odebrania.

Nick

Smutne miny, czy to jakieś zesłanie? Ni ma kasy do ukradzenia, myślę że one są już bliskie decyzji o powrocie do ZSRR.

Adam

Był film ,, Oh Karol\" a teraz następna komedia się tworzy w Szczytnie,, Oh Szczytno\" ale już bez Karola bo po tak nieudolnych rządach w radzie miasta i zadłuzeniu na ponad 30 milionów próbuje uciec do powiatu ale Karolku raczej na plecach ,,Oh manka\" nie dasz rady gdyż mieszkańcy Szczytna to nie ,, idioci\" i Oh manek może rządzić ale w ,,Oh myszańcu\"

emeryt

Może Panu uda się w końcu sprawić by ul. Przemysłowa miała wieczorem włączane oświetlenie uliczne razem z sąsiadującymi ulicami. Od kilku lat mamy latarnie uliczne włączane 1 godz. póżniej . Czy my zalegamy z jakimiś opłatami. Zapraszamy na ul.Przemysłową np. o godz.17.30 . Głosy nasze chcecie mieć w wyborach.

aa

A na lotnisku wszystko ok, wydaje mi się że loty nam likwidują, miasto tez nam Pan zamknie?

szczytnianin

niech u siebie startuje

Alina

Panie, Stefanie. Szczytno potrzebuje mieszkańca Szczytna, który zna problemy miasta od podszewki. Nie potrzebny nam kolejny \"partyjniak\" bo niestety ale takie kandydatury które są podatne na wpływy partii są najgorszą z możliwych opcji. Co do samej prezentacji, no cóż.... Brak konkretów, puste hasła. Słabo to wygląda

ja

A on w Szczytnie czy w Myszyńcu startuje? Na zdjęciu sami mieszkańcy Szczytna, no super.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama