Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Stashka prezentuje „Brawo Ja” – hymn o sile wewnętrznej i determinacji (wideo)


Artystka związana ze Szczytnem zaprezentowała swój najnowszy singiel „Brawo Ja” – energetyczny utwór, który inspiruje do samoakceptacji i pokonywania własnych przeszkód. Singiel, utrzymany w klimacie indie popu, jest hołdem dla determinacji i siły wewnętrznej.


 

"Brawo Ja" to hymn o odwadze i radości z samorealizacji. Tekst piosenki opowiada historię o pokonywaniu trudności i wewnętrznym wzroście, podkreślając znaczenie akceptacji siebie i doceniania własnych osiągnięć.

 

Stashka, pochodząca ze Szczytna na Mazurach, znana jest ze zdolności do tworzenia melodyjnych, porywających utworów. "Brawo Ja" to mieszanka przejmującego tekstu i chwytliwej melodii, która zachęca zarówno do tańca, jak i do refleksji.

 

- Moja nowa piosenka jest hołdem dla wszystkich, którzy stawiają czoła życiowym wyzwaniom i nieustannie dążą do osiągnięcia swoich celów. Każdy z nas ma swoje własne przeszkody do pokonania i marzenia do spełnienia, i mam nadzieję, że ten utwór będzie dla Was wsparciem i inspiracją w drodze do sukcesu – dodaje Stashka.

 

Singiel jest dostępny na wszystkich głównych serwisach streamingowych od 8 maja. To piosenka, która podniesie Cię na duchu i zachęci do podejmowania wyzwań.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

J23

ŁADNA OKŁADKA, ŁADNA PUPA, PIĘKNA KOBIETA.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama