Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Starszy brygadier Rybaczyk odszedł na emeryturę, nowym szefem strażaków brygadier Stasiłojć


Starszy brygadier Grzegorz Rybaczyk nie jest już szefem szczycieńskich strażaków. We wtorek odbyło się jego uroczyste pożegnanie. Odszedł na emeryturę. Pełniącym obowiązki komendanta powiatowego został brygadier Zbigniew Stasiłojć.



Starszy brygadier Grzegorz Rybaczyk sam złożył raport o odejście.

 

- W służbie byłem ponad 30 lat, jestem spełniony zawodowo, czas odpocząć – śmieje się. - Na razie nie mam sprecyzowanych planów na emeryturę, ale na pewno coś się znajdzie.

 

Grzegorz Rybaczyk przez 8 lat był komendantem, szefował jednostce w Nidzicy, a potem w Szczytnie.


Reklama

 

Podczas jego pożegnania obecnych było kilkunastu komendantów powiatowych, władze samorządowe z wicemarszałkiem Sylwią Jaskulską na czelę oraz burmistrzowie i wójtowe z naszego powiatu.

 

Grzegorz Rybaczyk urodził się 9 maja 1973 r. w Szczytnie. Kształcił się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W 1997 roku, po ukończeniu SGSP, służbę pełnił na kolejnych stanowiskach służbowych w PSP w Szczytnie... więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.

Reklama

 

Pełniącym obowiązki komendanta powiatowego został brygadier Zbigniew Stasiłojć.



Komentarze do artykułu

Lewy

W nawiązaniu do przemówienie emeryta - komendanta. Jak mawiała Margaret Thatcher, jak musisz zapewniać, że jesteś damą, to nie jesteś damą. Jak musisz zapewniać, że jesteś patriota, to znaczy, że nie jesteś patriotą. Słabo.

emeryt

Ale ja się wcale nie użalam nad moim życiem. Wręcz odwrotnie, jestem z niego dumny gdyż wiem że solidnie i uczciwie zapracowałem na swoją emeryturę i nie jestem pasożytem.

Do emerytury

Mogłeś się wykazać i być na jego miejscu pracy. A jednak życie inaczej Cię poprowadziło. Nie żal się..

Myśliwy

Bardzo trafnie podsumował trzydzieści lat służy, w tym osiem lat bycie komendantem Starosta. Grzegorz to Fajny facet….. i tyle. To bardzo trudne, wręcz niemożliwe zadanie, żeby wymienić jakieś zasługi tego Pana dla straży czy lokalnego społeczeństwa ale, ale może się czepiam. Pozdrawiam myślących samodzielnie.

Zus

Każdego zapraszam w mundur. Każdy ma wybór i wolną wolę. Każdy posiada głowę i powinien umieć liczyć co jest lepsze dla samego siebie. Pozdrawiam i zapraszam

emeryt

W tym kraju nigdy nie dobrze jeśli tak młodzi ludzie będą odchodzić na emeryturę. 30 lat służby w tym studia, \"wielce spełniony\" przepracuj ponad 45 lat i odejdź na emeryturę w wieku 65 lat, tak jak ja oraz wielu innych. Wtedy uznam cię za emeryta.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama