Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Starcie naszych bokserów w Braniewie. Oliwier Topa pokonał mistrza Polski młodzików


Zawodnicy i zawodniczki Gwardii Szczytno wystartowali w Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o Puchar Starosty w Braniewie. W turnieju zaprezentowały się kluby z całej Polski. Nasza reprezentacja składała się z dziewięciu zawodników i jednej zawodniczki.Jako pierwszy na listę zwycięzców wpisał się adept Igor Jagiełło, który pokazał techniczny i pewny siebie boks. Na pierwszym miejscu podium stanął również kadet Oliwier Topa, który pokonał mistrza Polski młodzików i uczestnika mistrzostw Europy z klubu Garda Bytów.

 

Kolejną wygraną dorzucił kadet Marcel Bogdański, który zmierzył się ze starszym zawodnikiem z kategorii junior i uzyskał złoty medal. Kolejne wygrane odnieśli: Karol Lisiewicz (kadet), który po ciosach na korpus walkę zakończył przed czasem, Kordian Cichowski (junior) oraz Adam Lopiało (senior), który wygrał „na punkty”.


Reklama

 

Reklama

Starcia po wielu emocjonujących zwrotach akcji przegrali: Antonii Dawidczyk (adept), Alona Ulkowska, Bartosz Brzuzy i Michał Płocharczyk (junior).

 

– Jestem bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych. Z uwagi na ich niedawny powrót z obozu przygotowawczego, ich organizmy nie zregenerowały się do końca po obciążeniach treningowych. W Braniewie pokazali jednak, że nie miało to na nich większego wpływu – mówi trener Zenon Jagiełło.Komentarze do artykułu

NSZ 1111

Ten w okularach to chyba gdzieś jedzie :D hahahaha bokser :D

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama