Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Sprawdź wartość swojej nieruchomości, pomoże Bank Spółdzielczy w Szczytnie


W ostatnim czasie na rynku mieszkaniowym dostrzegamy znaczny wzrost cen nieruchomości – informują pracownicy Banku Spółdzielczego w Szczytnie.


  • Data:

- Tylko w czasie pandemii ceny lokali wzrosły o 20%, a w skali 5 lat zwiększyły się średnio o 87% w miastach wojewódzkich. Ma to nie tylko znaczenie dla planujących zakup mieszkania, ale również dla tych, którzy już posiadają swoje „cztery kąty”. Wzrost cen nieruchomości oznacza, że również wartość lokalu uległa zmianie.


Reklama

 

Ustalenie realnej, aktualnej wartości nieruchomości jest szczególnie ważne podczas zawierania umowy ubezpieczenia lub jej przedłużania. Pozwala właściwie określić sumę ubezpieczenia, czyli maksymalną wysokość odszkodowania wypłacanego ubezpieczonemu w przypadku całkowitej utraty lub zniszczenia nieruchomości. Realna, aktualna suma ubezpieczenia pozwala na całkowitą rekompensatę szkody. Jeśli chcesz ubezpieczyć swoją nieruchomość lub zbliża się termin odnowienia polisy, skontaktuj się z doradcą w Banku Spółdzielczym w Szczytnie i sprawdź ofertę.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama