Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Spowodował śmiertelny wypadek i zbiegł z miejsca zdarzenia. 28-latek zatrzymany


Szczycieńscy policjanci zatrzymali 28-latka, który w grudniu 2022 roku spowodował wypadek w miejscowości Grzegrzółki. Pasażer pojazdu, którym kierował 28-latek, zmarł po kilku dniach w szpitalu. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie do odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.W środę, 6 września mundurowi zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Pasym. Mężczyzna był osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Szczytnie do odbycia kary 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. W grudniu 2022 roku mieszkaniec gminy Pasym spowodował tragiczny w skutakch wypadek drogowy w miejscowości Grzegrzółki i zbiegł z miejsca zdarzenia.


Reklama

- Poszukiwany mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od sierpnia 2023 roku. Funkcjonariusze zatrzymali go w miejscu zamieszkania - informują szczycieńscy mundurowi.

 

Przypominamy: Do wypadku doszło 28 grudnia po godz. 22 w okolicach wsi Grzegrzółki w gminie Pasym. Volkswagen Passat zjechał na pobocze, uderzył w drzewo a potem dachował. Gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej auto znajdowało się na dachu poza jezdnią. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydostali nieprzytomnego 33-latka z wraku auta. Niestety pomimo walki o jego życie, 2 stycznia 2023 roku, 33-letni Piotr G. zmarł w szpitalu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama