Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Sołtys i rada sołecka zapraszają mieszkańców na otwarcie świetlicy


Na sobotę, 21 stycznia, na godz. 15 zaplanowano uroczyste otwarcie Centrum Kulturalno-Sportowego w Nowym Gizewie dla mieszkańców sołectwa. - Wydarzenie połączone będzie z ogniskiem – zachęca sołtys Agnieszka Kordowska i Rada Sołecka.


  • Data:

Centrum Kulturalno-Sportowe to miejsce, w którym będzie można skorzystać z różnorodnych form aktywności fizycznej i kulturalnej.

 

Otwarcie centrum to doskonała okazja do poznania nowego obiektu oraz spotkania z sąsiadami i przyjaciółmi. Warto przyjść i cieszyć się wspólnie z tej wyjątkowej chwili.


Reklama

 

Reklama

- Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie! - zachęcają Sołtys Agnieszka Kordowska i Rada Sołecka.Komentarze do artykułu

Mieszkaniec Gizewa

Ciekawe, zawsze myślałem, że otwarcia tego typu obiektów robi się z pompą. A tymczasem otwarcie świetlicy tylko dla elity, w tajemnicy przed mieszkańcami. Za to w sobotę mogę przyjść na otwarcie centrum kulturalno - sportowego. Pani sołtys, deklarowała pani, że będzie łączyć mieszkańców, a nie dzielić na lepszych i gorszych. Ciekawe zwłaszcza pan Jemielita, czym zasłużył na na ten honor przecięcia wstęgi i bycia wśród wybrańców.

Czteroletnią czy pięcioletnią !

A sołtys i rada sołecka jaką kadencję ma ?

ha ha

A przez środek obwodnicę.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama