"Przyjaciele Krzysztofa Klenczona" – pod takim hasłem odbędzie się w Szczytnie koncert zespołu Żuki. Zaplanowano go na sobotę, 29 sierpnia. Początek godzina 19. Miejsce – plaża miejska. Szczegóły na plakacie.
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
Lech Jan Jamka-były Szczytnianin
Przyjeżdżam na występ.