Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Śledź na żywo ważne decyzje dla Szczytna! Oglądaj LVII sesję Rady Miejskiej online (wideo)


Dzisiaj, 31 marca 2023 roku o godzinie 10:00 odbędzie się LVII sesja Rady Miejskiej w Szczytnie. To ważne wydarzenie dla mieszkańców miasta, ponieważ podczas obrad radni będą podejmować decyzje dotyczące wielu ważnych spraw. Warto sesję oglądać na żywo – osobiście bądź online.


 

 

Miejsce posiedzenia to Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Szczytnie. Sesja jest transmitowana online. Dzięki temu mieszkańcy, którzy nie mogą być obecni w sali konferencyjnej, będą mogli śledzić obrady na żywo, bez wychodzenia z domu.

 

Podczas dzisiejszej sesji, radni będą podejmować wiele ważnych decyzji. W programie sesji znajdują się między innymi: wręczenie nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości i sportu, informacja burmistrza z pracy pomiędzy sesjami, interpelacje, zapytania i wnioski radnych oraz podjęcie uchwał dotyczących zmian w budżecie, zgody na zawarcie umów dzierżawy, czy ustalenie wykazu kąpielisk.


 

  • Data:
Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Szczytnianin

Uwielbiam ten \"Muppet Show\" :D Panie Burmistrzu, w którym odcinku będzie debata na temat sfałszowanego budżetu obywatelskiego? i czy wskaże Pan muppeta/muppetów, które tego dokonały? XD

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama