Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Śladami Historii Szczytna. Tajemnicze podziemia miasta w nowym filmie stowarzyszenia (zdjęcia)


Stowarzyszenie Śladami Historii ponownie przeniesie nas w czasie, przygotowując się do premiery niezwykłego filmu dotyczącego tajemnic Szczytna. Tym razem, miłośnicy lokalnej historii postarają się rozwikłać zagadkę, czy pod miastem istnieją podziemne tunele. W poszukiwaniach odpowiedzi pomaga im Grażyna Saj-Klocek.Czy pod Szczytnem są podziemne tunele?

 

- To pytanie, otoczone legendami i opowieściami, budzi fascynację mieszkańców od lat – mówi Radosław Wróblewski ze Stowarzyszenie Śladami Historii. - Postanowiliśmy podjąć wyzwanie i poszukać odpowiedzi na to tajemnicze pytanie – dodaje z uśmiechem.

 

W ramach najnowszego projektu filmowego, ekipa miłośników lokalnej historii podjęła współpracę z Grażyną Saj-Klocek, która z pasją i wiedzą o przeszłości miasta wyruszyła z nimi w poszukiwanie nieznanych zakamarków.


Reklama

 

Reklama

Przedwojenne piwnice w centrum miasta okazały się jednym z miejsc o niezwykłym klimacie, które zapewne zaintrygują mieszkańców i turystów. Grażyna Saj-Klocek nie tylko opowiedziała o ich historii, ale również podzieliła się pomysłem na ich zagospodarowanie i udostępnienie zwiedzającym. To fascynujące odkrycie, które zostanie szczegółowo przedstawione w najnowszym filmie Stowarzyszenia.

 

- Premiera filmu jest już wkrótce, gdy tylko zostanie zmontowany – mówi pan Radosław. - Na razie zapraszamy do zapoznania się z unikalnymi zdjęciami, które dają przedsmak tego, co można będzie zobaczyć w filmie.

 

Stowarzyszenie Śladami Historii znowu przeniesie nas w świat tajemniczych zakątków Szczytna, pozwoli nam zanurzyć się w historii miasta i odkryć nieznane dotąd fakty.

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama