Poniedziałek, 28 Listopad
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy -

Reklama


Reklama

Skuteczny patrol policji, poszukiwany 30-latek zatrzymany


Policjanci ze Szczytna zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Wielbark. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczytnie do odbycia kary 3,5 roku więzienia za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.30-latek wpadł w nocy z wtorku na środę. Zatrzymał go patrol policji, który pełnił służbę na w Wielbarku.


Reklama

 

Reklama

- Mężczyzna poszukiwany był dwoma nakazami zatrzymania wydanymi przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze 3 lat i 6 miesięcy, za złamanie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych – informuje „Tygodnik Szczytno” sierżant Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji. - Funkcjonariusze pełniący, na co dzień służbę zewnętrzną, zapoznawani są z personaliami osób poszukiwanych na naszym terenie – dodaje policjantka. - Niektóre z tych osób znają z widzenia lub z wcześniejszych interwencji. W tym przypadku policjanci ujawnili osobę poszukiwaną podczas kontroli drogowej.

 

Mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, skąd został przetransportowany do wskazanego zakładu karnego.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama