Piątek, 24 Marca
Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy -

Reklama


Reklama

Skorzystaj z BONU TURYSTYCZNEGO w Restauracji Niebieski Zaułek lub Ośrodku Wypoczynkowym Sasek!


PROMOCJA. Czy chcesz spędzić niezapomniane wakacje z rodziną? A może szukasz idealnego miejsca na niesamowite jedzenie? Nie zwlekaj i skorzystaj z BONU TURYSTYCZNEGO! Do końca marca 2023 roku masz jeszcze szansę zrealizować ten bon w Restauracji Niebieski Zaułek w Szczytnie lub w Ośrodku Wypoczynkowym Sasek w Kobylosze. Nie zmarnuj tych pieniędzy. Szczegółowe informacje o obu miejscach znajdziesz pod podanym numerem telefonu 608-324-324. Do zobaczenia!Restauracja Niebieski Zaułek oferuje szeroki wybór smakowitych dań kuchni polskiej i europejskiej. Znajdziesz tam także szeroki wybór win i koktajli. A jeśli marzysz o spokojnym wypoczynku w komfortowych warunkach, Ośrodek Wypoczynkowy Sasek jest idealnym miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tam wyjątkowe domki, piękne jezioro, las, sprzęt wodny, ciszę, spokój, ale też wiele innych atrakcji.

 

Nie zwlekaj i zarezerwuj już dziś swoje miejsce w Restauracji Niebieski Zaułek lub Ośrodku Wypoczynkowym Sasek. Skorzystaj z BONU TURYSTYCZNEGO i ciesz się niezapomnianymi chwilami w towarzystwie najbliższych. Szczegółowe informacje o obu miejscach znajdziesz pod podanym numerem telefonu 608-324-324. Do zobaczenia!

  • Bon Turystyczny to program rządowy, który ma na celu wsparcie branży turystycznej w Polsce.
  • Bon jest przeznaczony dla osób fizycznych i może być wykorzystany do zakupu usług turystycznych lub produktów turystycznych, takich jak noclegi, wyżywienie, atrakcje turystyczne itp.
  • Bon jest ważny do końca marca 2023 roku i może być wykorzystany w wybranych obiektach turystycznych na terenie całego kraju.
  • Aby otrzymać Bon Turystyczny, należy zarejestrować się na stronie internetowej programu i odebrać go w wybranym punkcie sprzedaży.
  • Bon Turystyczny można wykorzystać tylko raz i nie podlega zwrotowi.
  • Więcej szczegółowych informacji na temat Bonu Turystycznego można znaleźć na stronie internetowej programu oraz w wybranych obiektach turystycznych.


Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama