Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Skatowali człowieka w jego własnym mieszkaniu


We własnym mieszkaniu skatowany został 67-letni mężczyzna. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Olsztynie.Z naszych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 września. Do 67-latka w odwiedziny miało przyjść troje osób: 40-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 28 i 39 lat.

 

Prawdopodobnie spożywali alkohol. Po godz. 22 do mieszkania mężczyzny przyszedł też jego brat. Zastał tam zakrwawionego i nieprzytomnego 67-latka oraz trzy imprezujące osoby. Zawiadomił służby.


Reklama

 

- Pacjent z bardzo poważnym urazem głowy został zaopatrzony i przewieziony do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie – mówi Grzegorz Achremczyk, szef szczycieńskiego pogotowia ratunkowego.

 

Co dokładnie wydarzyło się w mieszkaniu 67-latka? To wciąż ustalają policjanci. Na razie są oszczędni w udzielaniu informacji w tej sprawie. Rzeczniczka szczycieńskiej policji jedynie potwierdziła „Tygodnikowi Szczytno”, że taka interwencja się odbyła.

Reklama

 

Dowiedzieliśmy się jednak, że 28-latek i 40-latka zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. A 39-latek wpadł w ręce policji we wtorek. Cała trójka miała już usłyszeć zarzuty.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama