Wtorek, 6 Czerwiec
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Siła sołtysów - liderów lokalnej społeczności - siłą gminy Szczytno


W sobotę, władze gminy Szczytno, wójt Sławomir Wojciechowski oraz zastępczyni Ewa Zawrotna, spotkały się z sołtysami z okazji ich święta, które przypada na 11 marca. Gmina Szczytno, składająca się z 32 sołectw, z dumą może powiedzieć, że ma wspaniałych liderów - 16 Pań Sołtys i 16 Panów Sołtysów. Ich zaangażowanie i działalność na rzecz lokalnej społeczności jest nieoceniona.


  • Data:

Wójt Sławomir Wojciechowski podczas spotkania podkreślił, że sołtysi to nie tylko liderzy w swoich wsiach, ale również ważni partnerzy w pracy na rzecz rozwoju całej gminy. To oni znają najlepiej potrzeby swoich mieszkańców i dzięki temu mogą przyczyniać się do ich zaspokojenia.


Reklama

 

- Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i działalność na rzecz lokalnej społeczności, życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w realizacji postawionych celów - powiedział wójt Sławomir Wojciechowski.

 

Na uroczystości obecny był również starosta szczycieński Jarosław Matłach, który w swoim wystąpieniu docenił pracę sołtysów i ich wkład w rozwój gminy Szczytno.

Reklama

 

Sołtysi z kolei podziękowali władzom gminy za wsparcie i pomoc w codziennej pracy. Podkreślili, że ich praca to nie tylko obowiązki, ale również przywilej i radość z możliwości pomagania swoim sąsiadom i lokalnej społeczności.

 

Gmina Szczytno to przykład, że lokalna społeczność może być silna, gdy działa razem. Sołtysi stanowią jej ważny element i ich praca jest nieoceniona. Dzięki ich działaniom wiele inicjatyw lokalnych zyskuje na sile i przyczynia się do rozwoju gminy.

 Komentarze do artykułu

Taki jeden

Matłach tylko filuje gdzie się fotograf kręci i do kogo by się przykleić, byle tylko poczuć błysk flesza. Ostatnio wszędzie go pełno, tylko nie tam gdzie powinien być.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama