Sobota, 28 Maj
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana -

Reklama


Reklama

Sił starcza na pierwszą połowę


Zwycięstwo z Żaglem i remis z Kłobukiem – to bilans ostatnich dwóch pojedynków Omulwi Wielbark w piłkarskiej klasie okręgowej. Z występów swojej drużyny zadowolony jest trener Mariusz Korczakowski.Omulew Wielbark - Żagiel Piecki 2:1 (1:0)

 

1:0 Mariusz Miłek 30

2:0 Patryk Płoski 60 minuta

 

2:1 – 75 Piecki

 

 

Wygraliśmy ten mecz zasłużenie, ale zwycięstwo wcale nie przyszło tak łatwo – mówi Mariusz Korczkowski, trener Omulwi Wielbark. Piecki pokazały się jako solidna drużyna. Mieli swoje sytuacje. W 15 minucie na przykład nasz bramkarz Przybysz musiał zmierzyć się z rzutem karnym. Obronił.


Reklama

 

 

Kłobuk Mikołajki - Omulew Wielbark 1:1 (0:1)

 

26 minuta Abramczyk

 

53 minuta rzut karny gospodarze

 

Skład OMULWI: Przybysz – Jabłonowski, Mariusz Miłek, Wójcik, Murawski, Gąsiewski, Kwiecień, Płoski, Kosiński, Remiszewski, Abramczyk. Zmiany: Zarzycki, Czarek Nowakowski, Raniewski.

 

Reklama

 

Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando – mówi Mariusz Korczakowski. - Po zdobyciu bramki powinniśmy podwyższyć na 2:0. Gospodarze wybijali piłkę z linii końcowej bramki. Niestety, nie udało nam się wywieźć z Mikołajek zwycięstwa, ale patrząc na ostatnie dwadzieścia minut gry, to bardzo cieszę się z tego remisu. Było naprawdę groźnie. To, co mnie martwi, to słaba dyspozycja moich piłkarzy w drugiej części meczu. Nie wytrzymujemy kondycyjnie. Remis cenny, ale niedosyt też jest.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama