Środa, 29 Listopad
Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina -

Reklama


Reklama

Sierżant Dariusz Wierzbicki biegł na rzecz chorych dzieci


Policjant ze szczycieńskiej komendy sierż. Dariusz Wierzbicki wziął udział w VII Biegu na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Bieg odbył się w Starych Jabłonkach. Sierż. Dariusz Wierzbicki wspólnie z kolegą jako pierwsi przekroczyli linię mety.


  • Data:

W niedzielę (2 października 2022r.) w Starych Jabłonkach odbył się VII Bieg na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Trasa wiodła ścieżkami Nadleśnictwa Stare Jabłonki. Honorowy patronat nad biegiem objął nadinsp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie.

 

W rywalizacji wziął udział policjant ze Szczytna sierż. Dariusz Wierzbicki. Wygrał rywalizację. Pan Dariusz mundurowym jest od 2018 roku. Obecnie służbę pełni w Posterunku Policji w Wielbarku w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.


Reklama

 

Policjant zaczął swoja przygodę z bieganiem w 2019 roku, kiedy to pojawiły się pierwsze obostrzenia związane z pandemią. Jak sam mówi, biega dla przyjemności. Bierze udział w wielu biegach organizowanych na cele charytatywne. Pasją do biegania „zaraża” swoje dzieci. 8-letni synek od trzech lat gra w klubie piłkarskim, a jego 5-letnia córeczka również biega.

 

Reklama

Reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, w biegu na rzecz dzieci chorych na nowotwory, na linię mety wbiegł jako pierwszy, wspólnie z kolegą.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama