Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Seryjne kradzieże na terenie ogródków działkowych. Szczycieńscy kryminalni zatrzymali 54-letniego złodzieja


W miniony wtorek szczycieńscy policjanci zatrzymali 54-latka, który włamywał się do domków letniskowych na terenie ogródków przy ul. Bogumiła Linki. Mężczyźnie przedstawiono aż 10 zarzutów popełnienia przestępstw, w tym 9 kradzieży z włamaniem. Sąd Rejonowy w Szczytnie zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.We wtorek, 11 czerwca policjanci pionu kryminalnego zatrzymali „na gorącym uczynku” 54-letniego mieszkańca Szczytna, który przed północą usiłował włamać się do domku letniskowego znajdującego się na terenie ogródków działkowych przy ulicy Bogumiła Linki w Szczytnie. Funkcjonariusze zapobiegli dalszym działaniom sprawcy, a 54-latek trafił do policyjnego aresztu.


Reklama

 

 

- W toku przeprowadzonych czynności policjanci przesłuchali 54-latka i przedstawili mu 10 zarzutów popełnienia przestępstw kradzieży z włamaniem, usiłowania popełnienia przestępstw kradzieży z włamaniem, a także naruszenia miru domowego - relacjonuje sierżant Emilia Pławska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

 

Mężczyzna w ciągu 3 tygodni włamał się do 8 domków letniskowych oraz do lokalu gastronomicznego na terenie Szczytna, gdzie dokonywał kradzieży przedmiotów codziennego użytku, elektronarzędzi oraz żywności. Swoimi działaniami spowodował straty na szkodę właścicieli obiektów o łącznej kwocie ponad 7000 złotych.

Reklama

 

Sąd Rejonowy w Szczytnie po zapoznaniu się ze sprawą zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama