Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

„Sercowe” szkolenia z obsługi automatycznego defibratora


Bank Spółdzielczy w Szczytnie szkoli mieszkańców naszego powiatu z obsługi urządzeń AED (automatyczny defibrator), które mogą uratować życie, w nagłym zatrzymaniu krążenia. Szkolenia są bezpłatne. Odbyty się już między innymi w: Wielbarku, Szczytnie, Dźwierzutach, Świętajnie i Jedwabnie.- W Szczytnie zajęcia poprowadzili specjaliści z Wyższej Szkoły Policji, były naprawdę wyjątkowe, pojawiło się mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji – mówi Tomasz Błaszczak, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - W pozostałych gminach szkolenia prowadzili ratownicy, druhowie z miejscowych OSP, którzy na co dzień ratują ludzie życie. Warto było wziąć udział w tych zajęciach. Na pewno je powtórzymy.


Reklama

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie to jedyna instytucja w naszym powiecie, która wyposażyła w urządzenia AED wszystkie swoje placówki. Co ważne urządzenia są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dla każdego.

 

- Znajdują się one przy naszych palcówkach w specjalnych skrzynkach, do których każdy ma dostęp – mówi wiceprezes Błaszczak. - W razie potrzeby proszę korzystać – dodaje pan Tomasz.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama