Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Sensei Ewelina Mirosław pierwsza w województwie


Większość wyjazdów Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate to wyjazdy na zawody sportowe z młodzieżą. Tym razem to instruktorzy SKKK Best Team pojechali do Szczecina aby zaprezentować swoje umiejętności przed międzynarodową komisją egzaminacyjną do spraw stopni.W gronie 180 wojowników znaleźli się karatecy z SKKK Best Team Zembrzuski Dojo, którzy prze dwa dni pogłębiali swoją wiedzę o sztuce walki a następnie trójka z nich przystąpiła do egzaminu na stopnie mistrzowskie.

 

Od teraz Sensei Ewelina Mirosław może pochwalić się pierwszym stopniem 4 dan zdobytym przez kobietę w województwie warmińsko-mazurskim, Sensei Wojciech Fiebig 2 dan oraz Sensei Kamil Grzegorczyk 1 dan. Egzamin składa się z trzech części...


Reklama

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Don Diego

byli razem

Ktory jest synem kogo?

To Ewelina czy Mirosław?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama