Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Sensei Ewelina Mirosław - pierwsza kobieta w województwie z 4 dan w Kyokushin Karate!


Wielki sukces ma na koncie Szczycieński Klub Kyokushin Karate (SKKK) i prawdziwe historyczne osiągnięcie dla całego województwa! Sensei Ewelina Mirosław zdobyła stopień 4 dan, stając się pierwszą kobietą w regionie, która może pochwalić się takim tytułem.Instruktorzy z SKKK Best Team Zembrzuski Dojo udali się do Szczecina, gdzie przez dwa dni doskonalili swoje umiejętności pod okiem międzynarodowej komisji egzaminacyjnej.

 

W gronie 180 wojowników trójka karateków z SKKK przystąpiła do wymagającego egzaminu na stopnie mistrzowskie. Sensei Ewelina Mirosław, sensei Wojciech Fiebig (2 dan), oraz sensei Kamil Grzegorczyk (1 dan) udowodnili, że są gotowi na nowe wyzwania.

 

Egzamin na stopnie mistrzowskie w Kyokushin Karate składa się z trzech części: technicznej, wytrzymałościowej oraz kumite. Imponująca wytrwałość i determinacja były konieczne, aby sprostać tym wymaganiom. Sensei Ewelina Mirosław musiała stoczyć aż 40 walk, aby zdobyć swój tytuł. To nie tylko dowód na jej niesamowitą siłę fizyczną, ale także na niezłomnego ducha walki.


Reklama

 

– W mojej prawie 45-letniej karierze przygotowałem już ponad 30 osób do egzaminu na czarny pas, ale Ewelina była pierwszą, która zdawała na 4 dan. Odczuwam niesamowitą satysfakcję, kiedy moi wychowankowie zdobywają prawo nazywania się sensei. Przez to oni stają się lepszymi ludźmi, a ja dostaję skrzydeł – skomentował shihan Piotr Zembrzuski, który jako członek międzynarodowej komisji prowadził techniczną część egzaminu.

 

Egzaminacyjny sukces odnieśli także sensei Wojciech Fiebig, zdobywając 2 dan, oraz sensei Kamil Grzegorczyk, uzyskując 1 dan.

Reklama

 

Te osiągnięcia są dowodem na doskonałe szkolenie i niezrównane zaangażowanie członków Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych triumfów na drodze kyokushin karate!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama