Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Seniorzy odkrywają tajemnice ziół - spotkania z Jakubem Babickim w Gminie Dźwierzuty


Wieki temu zioła były stosowane jako lekarstwo na różne dolegliwości, a ich właściwości lecznicze są znane do dziś. W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi zaczyna ponownie odkrywać ich korzystny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie.W Gminie Dźwierzuty to szczególnie widoczne, ponieważ Koło Emerytów i Rencistów działające przy Gminnym Ośrodku Kultury organizuje cykliczne spotkania z  Jakubem Babickim, aby poznać tajemnice świata ziół. W czasie tych spotkań, seniorzy uczą się, jakie zioła mogą pomóc w radzeniu sobie z bólem, przemęczeniem, problemami trawiennymi i wieloma innymi dolegliwościami.

 


Reklama

Jakub Babicki  jest specjalistą w dziedzinie ziół i medycyny naturalnej. Podczas spotkań, dzieli się swoją wiedzą na temat ziół i ich właściwości.

 

W ramach tych spotkań seniorzy mają także możliwość wymiany swoich doświadczeń i radzenia sobie z dolegliwościami zdrowotnymi. Wspólne dyskusje i porady, sprawiają że spotkania są nie tylko edukacyjne, ale także integracyjne.

Reklama

 

Dzięki takim inicjatywom, seniorzy z Gminy Dźwierzuty i okolic nie tylko poszerzają swoją wiedzę na temat ziół i medycyny naturalnej, ale także mają okazję spędzenia czasu w towarzystwie innych ludzi, co wpływa korzystnie na ich samopoczucie i jakość życia.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama