Promocja. Wraz z początkiem roku większość z nas dokonuje pewnych postanowień. Najczęściej wypowiedzianymi są rzucenie palenia lub rozpoczęcie odchudzania. Tak, to jest najlepszy moment, aby dokonać zmian w swoim życiu.
Czy dam radę samemu?
- Najczęściej rozpoczynamy walkę o lepszy wygląd i zdrowie z nieprzeciętnym optymizmem, pewni że sami sobie poradzimy. Niestety zapał ten mija bardzo szybko i już po pierwszych tygodniach zniechęcamy się i porzucamy dietę co kończy się efektem jo-jo – mówi Angelika Wiśniewska, dietetyk Naturhouse w Szczytnie. - Zadajemy sobie więc pytanie, co zrobić aby tym razem się udało?
Jest wiele stereotypów, którymi się kierujemy w samotnej walce z kilogramami, m.in.:
– jesteśmy przekonani, że schudniemy, jeśli ograniczymy słodycze, pieczywo i ziemniaki,
– będziemy pomijać kolacje,
– bardzo niska kaloryczność posiłków przyniesie szybki spadek wagi, niestety powodując ciągłe uczucie głodu i rozdrażnienie,
– internetowe diety cud – skoro pomogły innym to mnie również.
Starając się pomóc naszym klientom, w pierwszej kolejności szukamy przyczyny zaistniałych kilogramów, a następnie eliminujemy problem tak, aby skutecznie można było się ich pozbyć – dodaje Małgorzata Miszkiewicz - druga pani dietetyk Naturhouse.
Dlaczego w Naturhouse są takie świetne wyniki?
Przez wiele lat, obserwowaliśmy, z czym ludzie mają największy problem przy zrzucaniu nadmiaru kilogramów i na podstawie tego stworzyliśmy metodę. Kompleksowa metoda Naturhouse składa się z kilku elementów będących kluczem do osiągnięcia wymarzonego celu.
1. OPIEKA DIETETYKA
Cotygodniowe spotkania są niezwykle ważne, zarówno dla dietetyka, jak i klienta. Dietetyk sprawdza czy kuracja przebiega prawidłowo, jak wygląda analiza składu i obwody ciała, waga i na podstawie tego, jak minął tydzień, dobiera dietę na kolejny tak, aby w kolejnym tygodniu rezultaty były jak najlepsze. Klienci również mówią, że wizyty kontrolne niesamowicie motywują do przestrzegania diety.
2. INDYWIDUALNIE DOBRANA DIETA
Oczywiście, że dieta jest pełnowartościowa i zdrowa, ale ważne, że dieta jest łatwa i szybka do przygotowania, ponieważ nikt w dzisiejszych czasach nie ma czasu, aby stać długo w kuchni. Dobierana do potrzeb, uwzględniająca upodobania smakowe, przebyte choroby oraz wymagania pracy zawodowej, jak np. praca 3-zmianowa, lub kierowca, który nie ma ciągłego dostępu do kuchni. Bardzo ważne jest to, że w Naturhouse głównym celem jest nauka zdrowych nawyków żywieniowych, aby radzić sobie nie tylko podczas diety, ale również po niej. Po diecie również jest tzw. „stabilizacja wagi”, co powoduje, że nie ma efektu jo-jo, który jest wielkim problemem dla osób, które same się odchudzają.
3. NATURALNA SUPLEMENTACJA
Nasze suplementy to naturalne ekstrakty pozyskiwane z warzyw, owoców i ziół. Mają one wiele funkcji m.in. wspomagają procesy spalania tkanki tłuszczowej, usuwania wody metabolicznej, działają oczyszczająco, detoksykacyjnie, poprawiają w naturalny sposób perystaltykę jelit, obniżają cholesterol, odtłuszczają wątrobę, przyśpieszają metabolizm, mają również właściwości odżywcze, wzmacniające, poprawią wygląd skóry, włosów, paznokci, ale co bardzo ważne działają prozdrowotnie, bo większość jest bogata w antyoksydanty, substancje antyrakowe. Istotne jest, że dietetyk dobiera suplementacje indywidualnie dla każdego i do diety.
Postanowienia noworoczne w końcu mogą zostać zrealizowane! Jeśli nigdy nie byłeś u dietetyka lub nie masz pewności czy nasza metoda jest dla Ciebie skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej w ramach której zostanie przeprowadzony wywiad zdrowotny zmierzymy obwody ciała, wykonamy analizę składu ciała m.in. pomiary tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej, poziom BMI. Otrzymasz również materiały merytoryczne oraz będziesz mógł porozmawiać z dietetykiem na nurtujące Cię pytania.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33