Reklama

Sobota, 27 Czerwiec
Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny -

Reklama


Reklama

„Sąsiedzi” bawili się wyjątkowo dobrze


Za nami drugi II Szczycieński Piknik Sąsiedzki. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Paweł Krassowski. Poniżej fotorelacja z imprezy.


  • Data:

Spotkanie „sąsiadów” odbyło się w bazie wodnej Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie, w sobotę, 27 maja.


Reklama

Więcej na temat wydarzenia w czwartkowym, papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.

Reklama

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama