Artykuł sponsorowany Podczas cieplejszych dni lżejsze obuwie uzupełnia stylizacje na co dzień i wielkie wyjścia. Na jaki rodzaj obuwia na co dzień warto się zdecydować – sandały czy sneakersy? W poniższym artykule znajdziesz kilka wskazówek na ten temat!
Jednym z istotniejszych kryteriów wyboru butów na cieplejsze dni jest nasz komfort termiczny. Latem warto sięgać po otwarte i lekkie buty, które zapewnią naszym stopom cyrkulację powietrza. Jest to możliwie nie tylko dzięki sandałom, ale także sneakersom – np. jeśli zdecydujemy się na modele wykonane z przewiewnej siateczki.
Podczas najcieplejszych dni w roku warto sięgnąć po otwarte buty, np. sandały damskie 37, klapki czy japonki. Dzięki temu, że odsłaniają większą część stopy, zapobiegają nadmiernemu poceniu się i przegrzewaniu. To praktyczne rozwiązanie podczas wakacyjnych wyjazdów czy na plaży.
Sneakersy sprawdzą się podczas dłuższych spacerów czy aktywności na świeżym powietrzu, np. jeździe na rowerze czy hulajnodze, zapewniając lepszą przyczepność do podłoża i stabilizację stopy.
Wybór sandałów czy sneakersów latem jest także w dużym stopniu uzależniona od indywidualnego stylu. Niezależnie od tego, jaki rodzaj ubrań i dodatków preferujesz, na rynku dostępnych jest wiele zróżnicowanych modeli sandałów i sneakersów. Z tę samą parą butów możesz stworzyć wiele zróżnicowanych stylizacji, np. w połączeniu z minispódnicą, sukienką midi, rozkloszowanymi spodniami czy bermudami.
Jeśli zależy ci na podkreśleniu lekkości zestawienia, lepszym wyborem mogą okazać się sandały. Z kolei sneakersy pomogą nadać młodzieńczego charakteru i wprowadzą odrobinę luzu. Warto przy tym pamiętać, że ten rodzaj obuwia możemy nosić niemal przez cały rok.
Buty powinny być nie tylko stylowe, ale także wygodne! Podczas cieplejszych dni mężczyźni mogą wybierać sandały męskie w stylu sportowym lub casualowym, ale także sneakersy w ulubionym zestawieniu kolorystycznym.
Wybór butów warto dostosować do planu dnia. Podczas dłuższych wędrówek, zwiedzania, zakupów czy załatwiania spraw na mieście lepszym wyborem mogą okazać się buty sportowe. Nie tylko lepiej zadbają o zdrowie i komfort stóp, ale również pozwolą na stworzenie niebanalnych stylizacji.
W przypadku sandałów, jeśli zamierzamy chodzić w nich przez dłuższy czas, warto rozważyć modele z profilowaną wkładką – najlepiej wykonaną ze skóry naturalnej. Sprawdzą się także paski, które podtrzymają stopę, co może uchronić przed ewentualnym obtarciem czy kontuzją.
Podczas wyjątkowo ciepłych dni sandały pozwalają stopom oddychać, zapobiegają odparzeniom czy np. grzybicy. Warto jednak pamiętać, że tego rodzaju buty są przy tym bardziej narażone na zabrudzenie kurzem czy piaskiem, za to wyczyścimy je w szybki i łatwy sposób.
Z kolei sneakersy zazwyczaj wymagają dokładniejszego czyszczenia, w tym wymiany wkładek, impregnacji czy mycia podeszwy. Zapewniają jednak lepszą ochronę stopy przed zabrudzeniem i ewentualnymi urazami.
Wybór obuwia warto dopasować do indywidualnego stylu, okazji oraz preferencji. Sięgnij po rodzaj butów, które pozwolą ci czuć się swobodę i zapewnią wygodę przez cały dzień!
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33