Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Rozwój technologii mobilnych i inwestycje w VR i AR: Klucz do sukcesu bankowości spółdzielczej


W dniach 31 maj - 1 czerwiec 2023 roku odbyło się Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2023. Pan Tomasz Błaszczak - Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat technologii i back-office'u na rzecz rozwoju bankowości spółdzielczej i o tym w co warto inwestować.


  • Data:

Rozwój usług mobilnych ułatwia komunikację z klientami oraz umożliwia dostęp do informacji i usług w sposób szybki i wygodny. Poprzez wykorzystanie technologii VR i AR, banki spółdzielcze mogą także doskonalić szkolenia pracowników, usługi dla klientów oraz prezentacje produktów. Inwestycje w te obszary technologiczne przyczyniają się do zwiększenia efektywności, poprawy jakości obsługi klientów i wzmocnienia konkurencyjności banków spółdzielczych – powiedział Tomasz Błaszczak.


Reklama

 

 

Dlatego w Naszym Banku stawiamy m.in. na rozwój aplikacji mobilnej, która umożliwia bezpieczny, szybki i intuicyjny dostęp do naszych produktów oraz zachęca przede wszystkim młodych ludzi do korzystania z usług Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama