Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

„Rozmowy na linii” autobusu nr 1 z komendantem szczycieńskiej policji inspektorem Radosławem Drachem


Już jutro (w środę, 20 września) będzie można osobiście porozmawiać z komendantem szczycieńskiej policji inspektorem Radosławem Drachem. Okoliczność będą dość niezwykłe, bo komendanta będzie można spotkać w autobusie komunikacji miejskiej na linii nr 1. To kolejny gość „Rozmów na linii” - projekt realizuje Zakład Komunikacji Miejskiej w Szczytnie.Pierwszym rozmówcą był burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski. W środę chętni mieszkańcy, pasażerowie komunikacji miejskiej będą mogli porozmawiać o swoich troskach, problemach, czy wyrazić opinię na temat tego co dzieje się w naszym mieście, czy powiecie w obecności inspektora Radosława Dracha.


Reklama

 

- Nie będzie biurka, tych wszystkich formalnych blokad więc jest szansa, że łatwiej niektórym będzie się przełamać – mówi Karol Włodkowski, przez ZKM w Szczytnie i pomysłodawca „Rozmów na linii”. - Kurs z panem komendantem zacznie się tradycyjnie na linii nr 1 o godz. 8:30. Startujemy z pętli przystanka przy ulicy Broniewskiego. Nasz gość przejedzie całą trasę i z powrotem. Wszystkie osoby, które miałby ochotę spotkać się z panem komendantem i porozmawiać muszą kupić bilet, bo jest to normalny kurs liniowy. Gorąco zapraszam.

 

Reklama

Koszt biletu normalnego to 2,4 zł, a ulgowego 1,2 zł.

 

„Rozmowy na linii” to autorski pomysł prezesa ZKM Karola Włodkowskiego.

 

- To promocja komunikacji miejskiej. Być może ktoś jeszcze nie wie, jak bardzo odnowiliśmy naszą flotę, jak komfortowe mamy autobusy. Myślę, że warto zostawić auto w garażu i skorzystać z naszych usług. „Rozmowy...” to też wyjście naprzeciw mieszkańcom, którzy nie odrywając się od codziennych obowiązków chcieliby spotkać ciekawych ludzi polityki, mediów, kultury, służb, edukacji i z nimi porozmawiać o nurtujących ich sprawach. Chcemy do naszego „autobusu rozmów” zapraszać różne ciekawe postaci. Jeśli macie Państwo jakieś sugestie co do tego, kogo chcielibyście spotkać, z kim porozmawiać, to czekam na maile z propozycjami pod adresem prezes@zkm.szczytno.pl. Sam jestem ciekaw tych pomysłów.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama