Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Rowerem przez Korpele. Odkryj uroki lasu na dwóch kółkach


Leśnicy zapraszają na niezapomniane rowerowe spotkanie w sercu Nadleśnictwa Korpele! W czwartek, 11 lipca o godzinie 10:00, wszyscy miłośnicy przyrody i rowerów będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej wycieczce „Rowerem po kolei”.Nadleśnictwo Korpele przygotowało dla entuzjastów aktywnego spędzania czasu niesamowitą trasę rowerową. Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 11 lipca o godzinie 10:00 na początku ścieżki rowerowej "Rowerem po kolei" w Szczytnie. Trasa o długości około 15 km pozwoli uczestnikom nie tylko na aktywny wypoczynek, ale także na poznanie walorów przyrodniczych i turystycznych tego obszaru.


Reklama

 

Wycieczka rowerowa to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o lesie i pracy leśnika. Przewodniczką będzie Agnieszka Masalska, która zapozna uczestników z różnorodnością flory i fauny oraz zdradzi tajniki codziennych obowiązków leśników.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału pod numerem telefonu 604 276 042.

ReklamaKomentarze do artykułu

Wiesława

Fajny pomysł, może kiedyś w weekend coś takiego zorganizujecie?

Wiesław Mądrzejowski

Byliśmy na poprzednim spacerze rowerowym z leśnikami z Korpel. Polecam każdemu kto chce poznać nasze lasy \"od podszewki\".

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama