Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Rodziny wciąż cierpią, ale nadzieja nie gaśnie! Każda informacja może być kluczowa


Policjanci ze Szczytna poszukują czterech zaginionych mieszkańców. Najstarszy przypadek dotyczy Przemysława Hilińskiego, który zaginął w 2018 roku. Najświeższe dotyczy Andrzeja Małża, którego ostatni raz widziano w maju 2024 roku.Rodziny zaginionych cierpią nie wiedząc, co stało się z ich bliskimi. Policjanci i bliscy zaginionych apelują o pomoc. Każda informacja może okazać się bezcenna.

 

Jeżeli ktoś jakiekolwiek informacje posiada, proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod numerem (0 47) 73 312 00/01.

 

Mirosław Bloch z Leleszek nadal zaginiony

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie kontynuują poszukiwania Mirosława Blocha, mieszkańca Leleszek. Mężczyzna zaginął w lipcu 2020 roku, kiedy to około godziny 10:00 wyszedł na grzyby do pobliskiego lasu i od tamtej pory nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W chwili zaginięcia miał 52 lata.

 

Przemysław Hiliński zaginął w Anglii


Reklama

Przemysław Hiliński, mieszkaniec Szczytna, zaginął w 2018 roku po wyjeździe do Anglii. Mężczyzna wyjechał tam w 2014 roku w celach zarobkowych i utrzymywał kontakt z rodziną do dnia 1 stycznia 2018 roku. Po tej dacie kontakt całkowicie się urwał. Rodzina zgłosiła zaginięcie w sierpniu 2018 roku. Policja otrzymała zgodę na publikację wizerunku zaginionego i prosi o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu.

 

Andrzej Małż zaginął we Francji

Policjanci ze Szczytna poszukują 57-letniego Andrzeja Małża, który zaginął w maju 2024 roku we Francji. Ostatni raz był widziany 19 maja w mieście Brianco La Roche. Mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie stawił się w pracy i nie skontaktował się z bliskimi. Andrzej Małż jest szczupłej budowy ciała, ma 164 cm wzrostu i krótkie siwe włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie białą podkoszulkę, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy i czarno-zielone buty sportowe.

 

Michał Lasota zaginął w Irlandii

Reklama

Szczycieńscy policjanci poszukują również Michała Lasoty, 41-latka, który zaginął w lutym 2023 roku w Irlandii. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 12 lutego i od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną. Michał Lasota ma 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma bardzo krótkie włosy i ciemne oczy. Policja przypuszcza, że może nadal przebywać poza granicami kraju.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama