Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Rockowa eksplozja w Szczytnie. The Analogs na Scenie Klubu Agaton! Koncert już w sobotę


Już w najbliższą sobotę, 16 września szykuje się wyjątkowa gratka dla miłośników mocniejszego grania. Szczytno odwiedzi znana grupa The Analogs. Wstąpi w klubie Agaton. Początek koncertu godz. 19. Przed gwiazdą zagra „Super Potwór”.Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 zł. Do nabycia w Hurtowni Agaton, Szczytno, ul. Drzymały 4 (w godz. 7-15) tel. 89 624 0100. Bilety można kupić też przed wejściem na koncert w cenie 60 zł. Trzeba jednak pamiętać, ze liczba miejsc jest ograniczona.


Reklama

 

Reklama

Koncert grupy The Analogs to element większego wydarzenia, jakim jest Muzyczna Jesień z okazji 30 lat działalności firmy Agaton. To seria koncertów z niezwykłymi muzycznymi gwiazdami. Na scenie klubu Agaton pojawią się takie gwiazdy, jak: TSA, Jarosław Chojnacki, Sexbomba, Pull The Wire (zespół w tym roku wygrał Złotego Bączka na Pol’and’Rock Festival), The Analogs, czy Crue...

 

- Będzie się działo – mówi z uśmiechem Jan Myślak, organizator wydarzenia. - Odwiedzą nas naprawdę wyjątkowe gwiazdy i to z przeróżnych gatunków muzycznych. Zachęcam do śledzenia informacji w „Tygodniku Szczytno” oraz na profilu Facebook Agaton2. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszam też do współpracy.

 

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak "Pieśń Aniołów", "Era Techno", "Dzieciaki Atakujące Policję" zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2020 roku świętowali 25 lecie swojej działalności. Na początku 2021 roku ukazał się ich najnowszy album zatytułowany "CHWDP". Koncert który zagrają będzie się składał z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszej płyty.

Zapraszamy serdecznie! Patronat nad Muzyczną Jesienią ma "Tygodnik Szczytno".

www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)

oraz na FB:

https://www.facebook.com/TheAnalogs/

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama