Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Rekordy w rekordowej ekipie


Wyjątkowa liczna grupa zawodników reprezentowała klub LKS Masuria Jęcznik w drugim Memoriale Romualda Wojnowskiego. W niedzielnych zawodów wystartowało aż 20 podopiecznych Anny Jesień.



- Podróż do odległego Olecka się opłaciła, gdyż większość zawodników poprawiła rekordy życiowe i przywiozła ze sobą medale - relacjonuje Anna Jesień z Masurii Jęcznik. - W tym roku reprezentacja klubu została powiększona o znaczną grupą młodych adeptów lekkiej atletyki z Wielbarka, biorącej udział w programie Kumulacja Aktywności Fundacji Lotto oraz dzięki programowi Trenuj z Mistrzem finansowanym przez gminę Szczytno. Nieocenionym wsparciem było zorganizowanie transportu na zawody przez Pana Andrzeja Walewskiego dyrektora Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wielbarku - dziękuje trenerka.

 

Pełna lista wyników:

I miejsca zajęli: Sokołowska Kornelia 400m, Pisarski Nikodem 100m oraz na 200m (U-14), Burdyńska Malwina 200m (U-14), Milewski Gaweł 600m (U-16), sztafeta 4x100m w składzie: Jóźwicka Roksana, Czaplicka Oliwia,Pyć Maja, Nagórska Daria, sztafeta 4x100m w składzie: Sędziński Adrian, Dąbkowski Filip, Wojciechowski Filip, Milewski Gaweł.


Reklama

II miejsca zajęli: Sokołowska Kornelia 100m (U-20), Brzdonkiewicz Zuzanna 400m, Nagórska Daria 100m oraz na 300m (U-16), Niksa Miłosz 200m (U-14), Morawski Wiktor 300m(U-14), sztafeta 4x100m w składzie: Roman Nikola, Miłkowska Ania, Olender Maja, Burdyńska Malwina), Sztafeta 4x100m w składzie: Niksa Miłosz, Kosiński Gabriel,Morawski Wiktor,Pisarski Nikodem.

III miejsca zajęli: Brzdonkiewicz Zuzanna 100m (U-20), Nagórska Daria 100m Open oraz 300m Open, Kosiński Gabriel 200m (U-14), Miłkowska Ania 600m (U-16).

 

Pozostałe miejsca:
100 m K U14: Roman Nikola 5 miejsce, Burdzyńska Malwina 6 miejsce, Rzepczyńska Maja 20 miejsce.
100 m M Open: Sędziński Adrian 9 miejsce, Dąbkowski Filip 13 miejsce, Wojciechowski Filip 14 miejsce.
100m M U14: Kosiński Gabriel 5 miejsce, Morawski Wiktor 6 miejsce, Niksa Miłosz 8 miejsce.
200 m K U16: Jóźwicka Roksana 5 miejsce, Pyć Maja 9 miejsce, Kacprzak Natalia 12 miejsce.
200 m K U14: Rzepczyńska Maja 5 miejsce.
200 m M U16: Sędziński Adrian 4 miejsce, Dąbkowski Filip 6 miejsce, Wojciechowski Filip 8 miejsce.

Reklama

 

Dominik Deptuła



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama