Od dziś ruszają konsultacje z mieszkańcami w sprawie „Kompleksu Sportowego przy ul. Śląskiej i budowy boiska przy szkole podstawowej nr 2” w Szczytnie. Zwracamy się z prośbą o udostępnienie na profilu „Tygodnik Szczytno” wizualizacji, a mieszkańców prosimy o dyskusje i sugestie w tej sprawie.
Data: Wtorek, 2017-09-26 10:54:54
- Czy inwestycja jest potrzebna w mieście?
- Co sądzisz o nazwie "Kompleks sportowy im.Szczycieńskich Olimpijczyków"?
Reklama
- Twój pomysł ?
Dziękujemy za udostępnienie i pomoc w konsultacjach.
Co do inwestycji w postaci kompleksu sportowego na ul. Śląskiej to oczywiście jest on potrzebny ale dwie uwagi: gdzie będzie duży parking związany z wydarzeniami sportowymi ? Druga sprawa, utrzymanie boiska naturalnego jest dość kosztowne, czy nie lepiej wybudować boisko sztuczne którego utrzymanie jest tańsze , a które obejmie więcej imprez sportowych i będzie zarabiać na siebie ściągając kluby sportowe zainteresowane wypożyczeniem boiska do gry.
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
Szpilek
Co do inwestycji w postaci kompleksu sportowego na ul. Śląskiej to oczywiście jest on potrzebny ale dwie uwagi: gdzie będzie duży parking związany z wydarzeniami sportowymi ? Druga sprawa, utrzymanie boiska naturalnego jest dość kosztowne, czy nie lepiej wybudować boisko sztuczne którego utrzymanie jest tańsze , a które obejmie więcej imprez sportowych i będzie zarabiać na siebie ściągając kluby sportowe zainteresowane wypożyczeniem boiska do gry.