Czwartek, 26 Maj
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -

Reklama


Reklama

Punktowy przełom w SKS Szczytno, junior Jakub Nysztal wspomógł pierwszą drużynę


18 kolejka rozgrywek A-klasy na warmińsko-mazurskich boiskach za nami. Mecz z KS 2010 Wrzesiną zakończył się wygraną naszej drużyny (3:4). SKS Szczytno, zdobywając bardzo ważne trzy punkty, znacząco przybliżył się do czołówki tabeli.- Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Przeciwnik postawił poprzeczkę wysoko, można śmiało powiedzieć, że była to najlepiej grająca w piłkę drużyna, z jaka mierzyliśmy się w tej rundzie – relacjonuje Rafał Bałdyga, wiceprezes SKS Szczytno. - Uzyskany rezultat może cieszyć. Dzięki ambitnej grze i wysokiemu pressingowi zmusiliśmy przeciwnika do błędów, które wykorzystaliśmy w tym meczu w stu procentach. W tej rundzie stawiamy w dużej mierze na naszą młodzież, w meczu szansę otrzymało aż 6 młodych zawodników, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony, są ważną częścią całego zespołu.

 

Jakub Nysztal - junior, który zasilił pierwszą drużynę w przerwie zimowej.


Reklama

Miłe przyjęcie do zespołu juniorów pozwala kształtować pewność siebie, tak na meczach, jak i na treningach. Mecz był na pewno obfity w zwroty akcji; nie brakowało także emocji po szybko strzelonej bramce, która nas uspokoiła i sprawiła, że w miarę możliwości kontrolowaliśmy resztę meczu.

 

SKS Szczytno: J. Nysztal, D. Manowski, P. Młotkowski (68' Rutkowski), K. Król (72' Zaborowski), R. Krajza, G. Kozicki, A. Cieślik, P. Ciebień, Ł. Krajza, I. Nurkowski (90'+3 Siurnicki), Kacper Taradejna.

 

KS 2010 WRZESINA 3:4 SKS SZCZYTNO

Reklama

0:1 - 5' Łukasz Krajza

0:2 - 56' Grzegorz Kozicki

1:2 - 62' Tomasz Zalewski

1:3 - 65' Rafał Krajza

1:4 - 73' Kamil Rutkowski

2:4 - 77' Tomasz Zalewski

3:4 - 85' Kacper GolksKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51
 • Sobieski kończy 70 lat
  W Szczecinku niedawno gościł Donald Tusk. Był kiedyś premierem. Chciał sprzedać Niemcom Lasy Polskie, Możejki Rosjanom a nawet Orlen zdaje się, że Taiwanowi czy tam komuś. Ale nie zdążył. Staruszek w Szczecinku bardzo się obruszył na Kościół, że jeszcze mu pieniędzy nie dali a on musi biedować za te marne 35 tysięcy miesięcznie. Platformiaki zrobią z tym porządek. Kwestia czasu, wybory prawie wygrane, rankingi kłamią. W rzeczywistości PO ma już 70 procent poparcia społecznego.Platforma -powiada: \" wszyscy kłamią\"

  jAMKA LECH


  2022-05-24 13:38:35
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  co dalej?

  xzx


  2022-05-24 07:17:58
 • Szczytno z poważnymi wadami
  Sprytnie autor ominął najczęstszą i najpoważniejszą wadę - otyłość, spowodowaną śmieciowym jedzeniem. Czy rehabilitacja tych maluszków, też będzie finansowana?, bo jeżeli tylko badania i diagnoza, to nie o żadne dobro dzieci tu chodzi, a o dofinansowanie lekarzy, zubożałych po stracie dodatków kowidowych. Ja nie wyrażam zgody, na żadne badania, wystarczy, że mamy najlepszych Lekarzy w Szczytnie, to Państwo Tarasiuk, przy okazji cieplutko tych Prawdziwych Lekarzy pozdrawiam.

  Szczytnianin


  2022-05-23 18:39:24

Reklama