Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Przedszkole Kubuś Puchatek wymienia elektrośmieci na pomoce dydaktyczne


Miejskie Przedszkole Nr 9 „Kubuś Puchatek” w Szczytnie prowadzi zbiórkę elektrośmieci i baterii w ramach programu „Moje Miasto Bez Elektrośmieci”. Akcja ma na celu nie tylko ochronę środowiska, ale również zdobycie pomocy dydaktycznych dla przedszkolaków.- Zebrane elektrośmieci i baterie wymienimy na pomoce dydaktyczne – mówi Natalia Glina z przedszkola. - Im więcej uda nam się zebrać, tym więcej dydaktycznych pomocy trafi do naszego przedszkola i naszych dzieci – dodaje. - Zachęcam do udziału w naszej akcji. Pojemnik na baterie stoi przed wejściem do przedszkola, więc można śmiało przyjść i zostawić zużyte baterie. Elektrośmieci będziemy przyjmować przez dwa dni, 3 i 4 czerwca.


Reklama

 

Specjalistyczna firma odbierze zebrane odpady, a za ich ilość przedszkole otrzyma punkty, które będzie mogło wymienić na pomoce edukacyjne.

 

- Czyli im więcej odpadów, tym więcej punktów, a im więcej punktów, tym więcej pomocy – śmieje się pani Natalia. - Liczymy na pomoc mieszkańców Szczytna. Zapraszamy do włączenia się do naszej akcji.

Reklama

 

 

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na terenie przedszkola przy ul. Polnej 16. Mieszkańcy Szczytna mogą włączyć się do akcji, przynosząc zużyte baterie oraz inne elektrośmieci, takie jak stare telewizory, komputery, telefony czy inne urządzenia elektroniczne...Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama